Přihlášení
Informace o autorovi
investor, web creator
O autorovi:I am engaged in writing newsletters
Kontakt:
Příspěvky v kategoriích:

Jak vypadají naše developerské investiční projekty

Fiala Petr
Publikováno: 25.4.2019 | Poslední aktualizace: 25.4.2019 08:44  | Reakcí: žádná
V letošním roce začínáme budovat naši investiční nemovitostní základnu v Řecku na Krétě a také připravujeme projekt výstavby bytového domu ve Šlapanicích u Brna. Chtěl bych tímto krátkým textem shrnout, co vlastně chystáme, protože hledáme další investory na tyto projekty.

Projekt bytového domu ve Šlapanicích


Tento projekt je ve fázi územního řízení a vypadá to, že konečně po osmi letech jsme na dobré cestě. Našli jsme společnou řeč s městem na řešení lokality a získání územního řízení již prakticky nic nebrání. Předpokládáme, že do konce roku zvládneme  získání stavebního povolení a na jaře bychom mohli začít stavět. 
webové stránky projektu: www.bytyslapanice.cz


Současná verze projektu obsahuje 19 bytů, 2 nebytové jednotky ( ateliéry), řadu garážových stání. Byt hodláme koncipovat jako nízkoenergetický. Byty mají velikost mezi 44 až 52m2, všechny mají velké balkony kolem 20m2. Cenu bytů chceme stanovit s ohledem na tržní ceny v Brně, protože Šlapanice jsou prakticky součást Brna s městskou dopravou k dispozici a s malou vzdáleností k průmyslové zóně  Slatina- Černovice, což toto místo činí velmi atraktivní pro pronájmy.   

Obrázek: Jiný pohled na bytový dům ve Šlapanicích.

Projekt Kréta

Webové stránky: www.kretadomy.cz
Na Krétě máme momentálně rozpracované dva projekty. Oba jsou ve východní části ostrova. Východ se nám líbí víc, než západ, protože přírodní krásy jsou prostě úžasné, klima velmi teplé a suché ( sušší jak na západě) , je možné si tam příjemně užívat i v zimních měsících. Východ ostrova má snad nejčistší moře, protože zde je jednak velmi řídké osídlení a jednak offshorové větry nepřivanou žádné nečistoty  vypouštěné velkými loděmi. Pro rekreanty je také výhodou, že offshorové pobřeží  zajišťuje  mnohem menší vlny, než na severním nebo západním pobřeží. Co se týče našich projektů: Prvním je  developerský projekt v Chioně, kde hodláme začít stavět luxusní vilky u moře určené k pronájmům rekreantům. Vilky bychom částečně sami chtěli pronajímat, a částečně rozprodat investorům, přičemž bychom poté zajišťovali jejich správu. 
Obrázek: Domky v Chioně zakreslené do reálného terénuObrázek: Vilky jsou koncipované jako 3+kk, 55m2, pro cca 6 osob, kamenné, luxusní, určené i pro zimní pobyty.


Každá z vilek má 68m2 teras a letní venkovní kuchyni. Každé 4 domky jsou postaveny na pozemku  o výměře 4000m2, který je společný.
Projekt Xerokambos


V Xerokambosu chceme začít nákupem čtyř hotových apartmánů ležících asi 70 metrů od krásné písečné pláže. Apartmány jsou  o velikosti 30m2, každý z nich má dvě místnosti s malou kuchyňkou a terasu.  Poloha je prostě skvělá a proto jsme se rozhodli nejen stavět vlastní, ale i koupit něco staršího.
Obrázek: Xerokambos s apartmány u pláže

Scenerie v Xerokambosu jsou jednoduše úžasné.Takže pokud byste se rozhodli, že některá z investic je pro vás zajímavá, ozvěte se mi. 

Díky za pozornost. 

Petr Fiala

Článek mohou komentovat pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlašte se pod svým účtem nebo si vytvořte nový účet.