Přihlášení

Nápověda pro skupinu investičních poradců


Server www.finecharts.com obsahuje několik možností, pomocí kterých můžete oslovit potenciálního klienta. Je to možnost psát ČLÁNKY, ONLINE ANALÝZY, informovat čtenáře pomocí zpráv v sekci KALENDÁŘ UDÁLOSTÍ,  zakládat DISKUZE.  Avšak základním předpokladem pro to, aby nějaký poradce mohl být úspěšný, potřebuje mít správné nástrje proto, aby vůbec mohl nějakou analýzu provést. Teprve pak ji může někomu prezentovat. Pro analýzu dat obsahují naše stránky ta správná data.

Máte možnost kombinovat ceny akcií s údaji z COT reports, tedy zpráv  o iotevřených obchodních pozicích významných obchodníků na futures trzích v USA. Můžete rovněž analyzovat operace americké centrální banky FED, sentiment jednotlivých skupin obchodníků  na akciových trzích (smart - dumb money). Všechna tato data můžete vyhodnocovat v jednom jediném grafu.

Dále mají analytici možnost využívat několika časových rámců v jednom grafu, což je velmi praktická možnost, jak trhy analyzovat. Náš anotační editor má velmi dobrou funkčnost a disponuje mnoha zajímavými funkcemi ulehčujícími rozbor dat.

Když už chcete  informovat čtenáře, můžete svoje informace cílit na nové klienty, pokud informace ve formě článků nebo publikovaných analýz online grafů zveřejníte zdarma s neomezeným přístupem pro čtenáře. Můžete ale také využít možností našeho serveru a založit si vlastní poradenské stránky (v rámci www.finecharts.com)  s tím, že přístup na stránky bude omezen jen na Vaše platící klienty.  Pokud by Vás tato možnost zaujala, kontaktujte nás.


Poslední aktualizace: 12.6.2011